close

Розширювальний бак для опалення 50 л

Розширювальний бак Aquasystem VRV 80 л (вертикальний, фланець 145)
Об'єм, л: 80
Форма: Навісний вертикальний
Країна виробник: Італія
Розширювальний бак Imera RV 80 л (вертикальний)
Об'єм, л: 80
Форма: Підлоговий вертикальний
Країна виробник: Італія

Розширювальний бак на 50 літрів

У сучасних системах опалення, холодного і гарячого водопостачання часто використовують розширювальні баки для води на 50 л. Вони являють собою ємності мембранного типу, які забезпечують вирівнювання внутрішнього тиску в трубопровідному контурі. Це важливо при розширенні або стисканні води через нагрівання або охолодження, а також при витоку або зниженні рівня рідини в гідроакумуляторі.

Призначення пристроїв

Крім підтримання стабільного тиску в трубопроводі, мембранний розширювальний бак для водопостачання на 50 літрів виконує такі завдання:

  • захист труб від руйнування завдяки запобіганню гідравлічних ударів;
  • захист системи від передчасного зносу;
  • забезпечення невеликого запасу води, яку можна використовувати в будь-яких точках забору.

Регулювання тиску й обсягу теплового носія, а також компенсування змін його кількості здійснюються завдяки стаціонарній або змінній діафрагмі, що розташовується всередині бака. Завдяки унікальній герметичній внутрішній конструкції мембранні гідроакумулятори запобігають забрудненню води, сприяють захисту від теплових втрат, збільшення ресурсу опалювального котла. Конструкція виробів відповідає санітарно-гігієнічним нормам, при цьому ефективно виконує свої завдання, незалежно від хімічного складу води.

Конструкційні особливості розширювальних баків

Для виготовлення корпусу мембранних баків об'ємом 50 літрів використовують спеціальну вуглецеву сталь, а зовні поверхню виробів покривають захисною фарбою. Внутрішню мембрану виробляють із синтетичного етилену / пропіленової еластичної гуми EPDM, розрахованої на постійний контакт із питною водою. Простір від корпусу і зовнішньої поверхні мембрани наповнений повітрям.

Під час нагрівання теплоносія відбувається його розширення, через що мембрана розтягується, а в разі охолодження вода видавлюється з внутрішньої камери.

Розширювальні баки на 50 літрів розраховані на температуру теплоносія від -10 до +120 ° С при створенні внутрішнього тиску від 1.5 до 3 бар. Для під'єднання пристрій виконано з патрубком, має різьбове (або фланцеве) з'єднання з нержавійки 1/2, 3/4 або 1 дюйм. Мембранні баки виготовляють і вертикальному, і в горизонтальному варіантах.

Головні переваги пристроїв

Розширювальний бак для опалення на 50 л характеризується такими перевагами:

  • відсутність ймовірності потрапляння повітря в теплоносій, що захищає внутрішню камеру і металеві труби від корозії;
  • завдяки використанню гідроакумулятора в системі водопостачання забезпечується скорочення кількості пусків насосної станції, що продовжує термін її служби;
  • синтетичний каучук EPDM стійкий до високої температури і хімічних впливів, матеріал витримує до 100 тисяч циклів динамічного зміни форми.

Купити розширювальні баки для ГВП та опалення на 50 літрів у Києві можна в інтернет-магазині skvagina.com.ua. Ми налагодили безпосереднє співробітництво з різними виробниками і грамотно продуману цінову політику, тому пропонуємо великий асортимент якісних мембранних ємностей за найбільш демократичними цінами зі зручною та оперативною доставкою в будь-яке місто України.

Ціни на Розширювальний бак для опалення 50 л

Товар Ціна
Розширювальний бак Aquasystem VRV 80 л (вертикальний, фланець 145) 2419.0 грн
Розширювальний бак Imera RV 80 л (вертикальний) 2419.0 грн
Часті питання про Розширювальний бак для опалення 50 л

Вартість товарів з цієї категорії за одиницю без урахування доставки

  • від 409 грн за найдешевий товар
  • до 16300 грн за найдорожчий товар