close

Насос для фонтану

Насос фонтанний 75Вт Hmax 2,7м Qmax 2650л/год (5 форсунок) LEO (772116)
Потужність, кВт: 0.075
Максимальний напір, м: 2.7
Максимальна продуктивність, л.хвл: 44.17
Насос фонтанний 35Вт Hmax 1,4м Qmax 1600л/год (5 форсунок) LEO (772114)
Потужність, кВт: 0.035
Максимальний напір, м: 1.4
Максимальна продуктивність, л.хвл: 26.67
Насос фонтанний 110Вт Hmax 3,7м Qmax 3750л/год (5 форсунок) LEO (772118)
Потужність, кВт: 0.11
Максимальний напір, м: 3.7
Максимальна продуктивність, л.хвл: 62.5

Насоси для фонтанів

Нерідко на заміських та присадибних ділянках облаштовують красиві штучні ставки, які можуть бути доповнені водоспадом або фонтаном. Такі споруди є справжньою окрасою ландшафту, але для їхнього облаштування вкрай важливо використовувати спеціальні водяні насоси. Такі пристрої дають змогу викачувати воду зі ставка або іншого джерела, подавати її на вершину водоспаду або фонтану, забезпечивши рух рідини по замкнутому циклу. Щоб реалізувати сплановану задумку, необхідно дібрати відповідний насос для фонтану, залежно від поставлених мети і завдань.

Різновиди насосних установок

Для садових водоспадів і фонтанів можуть застосовуватися насоси двох типів:

  • Поверхневі — призначені для «сухого» монтажу біля ставка. Такі агрегати надають безперешкодний доступ для обслуговування, характеризуються високою потужністю. Поверхневі насоси для ставків оснащуються двома патрубками: вхідним, куди підключається шланг із водойми або іншого джерела, і вихідним, до якого приєднується шланг, що йде до фонтану або водопаду.
  • Занурювальні. Для мініфонтанів на заміських ділянках використовують малопотужні компактні насоси, які розташовують безпосередньо в середовище, куди перекачують воду. Ці пристрої мають усього лише один вихідний патрубок, від якого шланг або труба ведуть до водоспаду. Оскільки глибинні насоси встановлюють близько до дна ставка, важливо забезпечити відсутність доступу до відкладень на дні. Для цього насоси розміщуються на невеликих підставках, які часто входять у комплектацію обладнання.

Для фонтанів і штучних водоспадів можуть використовуватися циркуляційні, відцентрові та вихрові насоси. Якщо штучний ставок заповнюється з річки, озера або іншого природного водоймища, то рекомендується використовувати дренажні насосні агрегати, що дають змогу перекачувати воду з твердими частинками і волокнистими включеннями.

Основні критерії вибору насосів для фонтану

Облаштовуючи на заміському або дачній ділянці класичні фонтани і водоспади, поверхневі насоси часто поміщають в окремі будови. Щоб водне спорудження правильно функціонувало і виглядало максимально природно, необхідно точно розрахувати і визначити всі параметри конструкцій та самого насосного обладнання. Насоси повинні бути досить потужними, щоб забезпечувати води стовп певної висоти. При цьому важливо враховувати, що садові скульптури або чаші закриють собою деяку частину струменя, через що видима зона буде трохи менше.

Купуючи насоси для водоспаду або фонтану, ключовим фактором вибору мають бути не вартість, а їхні технічні характеристики. 

  • Продуктивність. Зона розбризкування і форма водних струменів залежать від типу використовуваних насадок. Для забезпечення потрібної висоти водяного стовпа слід точно визначити продуктивність насосного агрегату. Залежно від габаритів садового фонтана або водоспаду, можна купити насос продуктивністю від 3 до 30 кубометрів за годину.
  • Потужність. Цей параметр є суміжним із продуктивністю і також визначається залежно від масштабів ставка, фонтану або водопаду на присадибній ділянці. Завдяки широкому асортименту пристроїв сьогодні можна купити як малопотужні насоси (до 100 Вт), так і агрегати з високими характеристиками потужності (до 2 кВт).
  • Габарити. Маленький водяний насос є більш універсальним і практичним. Такі моделі характеризуються невисокими показниками потужності та продуктивності. Тому якщо потрібні агрегати для розв’язання широкого переліку завдань, краще придбати велике обладнання. 
  • Місце розташування. Якщо водоспад і фонтан облаштовано без ставка, а вода викачується і потім потрапляє в ємність або чашу невеликого обсягу, краще віддати перевагу поверхневому насосу. Якщо ж на ділянці є досить великий ставок, можна вибрати і заглиблювальний агрегат.

Обираючи насос, також слід ураховувати бренд виробника, матеріали виготовлення його корпуса і комплектуючі, наявність офіційної гарантії. Бажано, щоб комплект містив фільтрувальні елементи, які відсівають пісок та інші тверді частинки.

Купити насос для фонтану, водоспаду або ставка, облаштованих на заміській ділянці, ви можете в інтернет-магазині skvagina.com.ua. У каталозі на сайті наведено різні варіанти моделей насосних агрегатів від іменитих вітчизняних і зарубіжних брендів, які пропонуються за розумними цінами з оперативною і недорогою доставкою у Києві та в інші міста України.

Ціни на Насос для фонтану

Товар Ціна
Насос фонтанний 75Вт Hmax 2,7м Qmax 2650л/год (5 форсунок) LEO (772116) 3004.0 грн
Насос фонтанний 35Вт Hmax 1,4м Qmax 1600л/год (5 форсунок) LEO (772114) 2087.0 грн
Насос фонтанний 110Вт Hmax 3,7м Qmax 3750л/год (5 форсунок) LEO (772118) 3837.0 грн
Часті питання про Насос для фонтану

Вартість товарів з цієї категорії за одиницю без урахування доставки

  • від 2087 грн за найдешевий товар
  • до 3837 грн за найдорожчий товар