close

Картриджі для фільтрів

Комплект картриджів для систем очищення Bio Systems "Пом'якшення" (PP, GAC, CTO)
Матеріал: Комбінований (поліпропілен + вугілля + іонообмінна смола)
Розмір: 10/2.5
Призначення: Комплексне очищення від домішок + пом'якшення
Комплект картриджів для систем очищення Bio Systems "Осмос" (PP, СТО, РР)
Матеріал: Комбінований (поліпропілен + вугілля)
Розмір: 10/2.5
Призначення: Осмос
Картридж поліпропіленовий Bio systems PP-20L (50 мкм) BigBlue 20"
Матеріал: Поліпропілен
Розмір: 20/4.5
Призначення: Захист від механічних домішок (пісок, мул, глина)
Картридж поліпропіленовий Bio Systems PP-10 (1 мкм)
Матеріал: Поліпропілен
Розмір: 10/2.5
Призначення: Захист від механічних домішок (пісок, мул, глина)
Картридж шнурковий Bio Systems SC-10W-LN, Ду 55мм
Матеріал: Поліпропілен
Розмір: 10/2.5
Призначення: Захист від механічних домішок (пісок, мул, глина)
Картридж для усунення сірководню Bio systems CX-10L Big Blue 10"
Матеріал: Вугільний
Розмір: 10/4.5
Призначення: Усунення сірководню
Картридж поліпропіленовий Bio Systems PP-10 (5 мкм)
Матеріал: Поліпропілен
Розмір: 10/2.5
Призначення: Захист від механічних домішок (пісок, мул, глина)
Картридж пом'якшення (катіонітова смола) Bio systems GAC-20L BigBlue 20"
Матеріал: Катіонова смола
Розмір: 20/4.5
Призначення: Пом'якшення
Картридж пом'якшення (катіонітова смола) Bio systems GAC-10L BigBlue 10"
Матеріал: Катіонова смола
Розмір: 10/4.5
Призначення: Пом'якшення
Картридж пом'якшуючий (катіонова смола) Bio systems RS-10
Матеріал: Катіонова смола
Розмір: 10/2.5
Призначення: Пом'якшення
Картридж для усунення сірководню Bio systems CX-20L Big Blue 20"
Матеріал: Вугільний
Розмір: 20/4.5
Призначення: Усунення сірководню
Картридж поліпропіленовий Bio systems PP-10L (20 мкм) BigBlue 10"
Матеріал: Поліпропілен
Розмір: 10/4.5
Призначення: Захист від механічних домішок (пісок, мул, глина)
Картридж шнурковий BIO SYSTEMS PPW-10L (50 мкм) для колби BigBlue 10"
Матеріал: Поліпропілен
Розмір: 10/4.5
Призначення: Захист від механічних домішок (пісок, мул, глина)
Картридж для усунення заліза Bio systems IRC-20L Big Blue 20
Матеріал: Birm
Розмір: 20/4.5
Призначення: Снижает содержание железа в воде
Картридж поліпропіленовий Bio systems PP-10L (5 мкм) BigBlue 10"
Матеріал: Поліпропілен
Розмір: 10/4.5
Призначення: Захист від механічних домішок (пісок, мул, глина)

Картриджі у фільтри для води

Для очищення води в квартирах, заміських будинках, кафе, ресторанах та інших об’єктах часто використовують спеціальні магістральні фільтри-колби. За видалення домішок і бактерій у таких пристроях відповідають картриджі для очищення води. Це спеціальні фільтрувальні елементи, що добирають залежно від якості води в централізованому водопроводі та необхідного ступеня очищення рідини.

Конструктивні особливості та принцип дії картриджів

Магістральні фільтри-колби — це циліндричні корпуси (деякі моделі злегка завужені до низу) з верхнім оголовком, які мають канали для переміщення води. Змінний фільтр для води вставляють у колбу, що накручується на оголовок. Завдяки цьому картридж щільно впирається в дно і кришку. Фільтрувальний елемент виготовлено з внутрішнім наскрізним отвором, крізь який уже очищена рідина подається на вихід пристрою.

Етапи очищення води: 

 • спочатку вода надходить крізь вхідний патрубок фільтра в колбу із зовнішньої сторони картриджа;
 • потім рідина просочується крізь фільтрувальний елемент, унаслідок чого з неї видаляються пісок та інші домішки;
 • очищена вода проникає у внутрішній простір фільтра і надходить на вихідний патрубок, а потім — у трубопровід і до користувачів (або до наступного фільтра).

Типорозміри фільтрувальних виробів

Вибираючи картридж для фільтра, в першу чергу слід ураховувати розміри колби, для якої він призначений. Цей параметр зазначають виробники в інструкції до конкретних моделей, а іноді й на самих корпусах. Сьогодні виробники пропонують фільтрувальні елементи трьох типорозмірів.

 • SlimLine (SL, Європа). Ці моделі картриджів виготовляють діаметром від 60 мм до 72 мм. Вони призначені для проточного, зворотньоосмотичного або магістрального фільтрувального пристрою. Висота виробів може становити 5, 10, 20 або 40 дюймів, що відображається в маркуванні (SL5, SL10, SL20, SL40).
 • BigBlue (ВВ, Америка). Такі картриджі фільтрів для води виготовляють у діаметрі 112—118 мм і застосовують для магістральних фільтрувальних пристроїв. Цей типорозмір особливо актуальний, коли потрібно забезпечити очищення значного обсягу води (в кафе, ресторанах, готелях).
 • Inline. Вироби цього типорозміру — це пластикові блоки з внутрішнім фільтрувальним виробом. Якщо порівнювати Inline з моделями SL і ВВ, ці картриджі призначено не для установки в колби, а для вбудовування безпосередньо в систему очищення за допомогою спеціальних фітингів. Найчастіше вироби Inline використовують для зворотньоосмотичних систем.

На сучасному ринку є також картриджі інших типорозмірів, але використовують їх тільки для фільтрувальних пристроїв окремих брендів і виробників.

Призначення й особливості фільтрації

Окремі картриджі для фільтра призначено для конкретних варіантів фільтрації води. Деякі моделі мають очищати рідину, що надходить, від твердих домішок (наприклад, піску), інші — для видалення хлору й органічних сполук. За потреби можна також купити мембранні фільтрувальні елементи для інтенсивного очищення від більшості видів забруднень. За способом дії та призначенням картриджі є вузькоспрямованими й універсальними. Перші забезпечують очищення певних забруднень, а другі розраховані на виконання різних функцій.

Залежно призначення, дії та матеріалу виготовлення картриджі у водяні фільтри можуть бути таких видів.

 • Сітчасті. Виготовлені у вигляді сітки з нержавілої сталі з розміром осередків 20—500 мкм, їх використовують для грубого очищення. Такі вироби справно служать до 2 років.
 • Дискові. Це стопка дисків з канавками конкретних розмірів. Під час очищення відбувається стискання дисків. Унаслідок цього вода, що надходить, просочується крізь заглиблення, а забруднення затримуються на дискової поверхні та зливаються в дренажний канал. Це картриджі механічного типу, мають підвищену продуктивність і тривалий робочий ресурс.
 • Поліпропіленові. Для виготовлення фільтрувальних елементів цього типу використовують спінений поліпропілен, що забезпечує механічну фільтрацію. Робочий ресурс таких картриджів — до 3—5 місяців.
 • Волокнисті. Фільтрувальні вироби з поліпропіленових волокон, намотаних на жорсткому каркасі. Вироби цього виду слід змінювати через кожні 5—6 місяців.
 • Мішечні. Картриджі виготовлено з високопористих матеріалів, що забезпечують ефективне очищення рідини від зважених частинок до 1 мкм. Мішечні фільтрувальні вироби мають термін служби близько 3 місяців.
 • Пелюсткові. Для їх виготовлення використовують поліпропілен або поліестер. Картриджі виготовлено у формі пелюсток із жорстким каркасом, що сприяє збільшенню площі взаємодії з водою і підвищенню якості механічного очищення. Додатково пелюсткові картриджі часто просочують вугіллям для поліпшення органолептичних властивостей очищеної води.
 • Вугільні. Виготовляють з активованого вугілля, тому якісно видаляють із рідини хлор зі сполуками. Вода стає «чистою» на смак, має приємний запах і забарвлення. Вугільні картриджі слід змінювати раз на 3—5 місяців.
 • Сорбційні. Такі змінні картриджі для води очищають від забруднень і домішок органічного та неорганічного походження, важких металів, нафтових продуктів та ін. Для їх виготовлення використовується екологічний активоване вугілля, а додавання частинок срібла забезпечує бактерицидний ефект.
 • Іонообмінні. Для фільтрації використовують спеціальну смолу з гранул полімерів, що сприяє зміні складу рідини — шкідливі магнієві та кальцієві іони заміщаються «безпечними» натрієвими іонами. Цей тип виробів застосовують у фільтрах для пом’якшення води.
 • Знезалізнювальні. Такі картриджі видаляють з рідини залізо, марганець, аміак, метан, сірководень.
 • Мембранні. Призначені для зворотньоосмотичного та іншого очисного обладнання. Мембранний картридж гарантує ефективне очищення води від 99% забруднень, зокрема бактерій і вірусів. Середній робочий ресурс мембранних фільтрів становить 10—12 місяців.

Купити картридж для фільтру води в Києві ви можете в інтернет-магазині skvagina.com.ua. У каталозі наведено широкий асортимент фільтрувальних елементів і готових комплектів для водоочисних пристроїв за найбільш демократичними цінами. Магазин пропонує оперативну і недорогу доставку водяних фільтрів у будь-які міста України.

Ціни на Картриджі для фільтрів

Товар Ціна
Комплект картриджів для систем очищення Bio Systems "Пом'якшення" (PP, GAC, CTO) 349.0 грн
Комплект картриджів для систем очищення Bio Systems "Осмос" (PP, СТО, РР) 209.0 грн
Картридж поліпропіленовий Bio systems PP-20L (50 мкм) BigBlue 20" 276.0 грн
Картридж поліпропіленовий Bio Systems PP-10 (1 мкм) 48.0 грн
Картридж шнурковий Bio Systems SC-10W-LN, Ду 55мм 58.0 грн
Часті питання про Картриджі для фільтрів

Вартість товарів з цієї категорії за одиницю без урахування доставки

 • від 48 грн за найдешевий товар
 • до 1648 грн за найдорожчий товар