close

Рукав для дренажно-фекальних насосів

Рукав для дренажно-фекальних (каналізаційних) насосів 1" (25мм), синій, 2атм
Діаметр, дюйм: 1
Колір: Синій
Тиск, атм: 2
Рукав для дренажно-фекальних (каналізаційних) насосів 2" (50мм), синій, 2атм
Діаметр, дюйм: 2
Колір: Синій
Тиск, атм: 2
Рукав для дренажно-фекальних (каналізаційних) насосів, 100м, 1"(25мм), синій, 2атм
Діаметр, дюйм: 1
Колір: Синій
Тиск, атм: 2
Рукав для дренажно-фекальних (каналізаційних) насосів, 100м, 2"(50мм), синій, 2атм
Діаметр, дюйм: 2
Колір: Синій
Тиск, атм: 2
Рукав пожежний (полотно), 20м, 2" (50мм), білий, 8 атм
Дренажно-фекальні насоси
gal В наявності

718.0 грн

Діаметр, дюйм: 2
Колір: Білий
Тиск, атм: 8
Рукав пожежний (полотно) з муфтами, 20м, 2" (50мм), білий, 8 атм
Діаметр, дюйм: 2
Колір: Білий
Тиск, атм: 8

Рукава для дренажно-фекальних насосів

У власників приватних будинків і котеджів, за умов відсутності централізованих каналізаційних систем, виникає необхідність утилізації господарсько-побутових і фекальних відходів. Для цього на заміських ділянках облаштовують спеціальні септики з організацією якісного і безперешкодного відведення стоків. Це легко організувати за допомогою спеціалізованих насосів для перекачування сильно забруднених рідин. Щоб забезпечити безперебійну роботу системи, важливо дібрати відповідні шланги для фекального насоса.

Головні експлуатаційні параметри рукавів

Фекальний шланг — спеціальне виріб, що застосовується для з’єднання насосів з окремими компонентами. Найважливіші параметри під час вибору рукавів:

 • Товщина стінок. Від цього параметра залежить міцність і еластичність виробів.
 • Зовнішній діаметр. Для установки першочергово враховується зовнішній діаметр, від якого залежить кількість використаних кріплень і необхідна довжина шлангів.
 • Внутрішній діаметр. Цей показник визначає максимальний тиск, швидкість і обсяг перекачування рідини. Параметр варіюється від 1 до 4 дюймів.
 • Матеріал виготовлення. Зважаючи на цю характеристику, рукав для фекального насоса може мати різний період експлуатації. Популярним є вініловий або ПВХ шланг. Ці матеріали мають високу зносостійкість і мінімально чутливі до температурних перепадів. Додаткова перевага вінілових рукавів — невисока ціна.

Під час проєктування й облаштування каналізаційних систем рекомендується вибирати рукава більшого внутрішнього діаметра, що знижує ризик утворення засмічення. Для зовнішньої каналізації важливо, щоб дренажний шланг був достатньо жорсткий. Під час перекачування фекальних і господарсько-побутових стоків неприпустимо, щоб рукава деформувалися у разі зміни температури. Шланги повинні залишатися еластичними при низькій температурі, що виключає розтріскування і деформацію. Саме тому з цією метою краще використовувати армовані вироби з ущільненням у вигляді сталевої спіралі або гофрування. Обираючи фекальні рукави, також важливо враховувати тип підключення. Занурювальні насосні пристрої передбачають використання мобільних і стаціонарних способів монтажу.

Характеристики робочих фекальних рукавів

При облаштуванні систем відведення насосні станції можуть комплектуватися двома видами рукавів: заборними і поливальними. Технічні характеристики заборного (всмоктувального) шлангу для дренажного насоса:

 • діапазон температур відкачуваних рідин: –10 ... + 50 ºС;
 • максимально допустимий тиск: 6 бар;
 • матеріал виготовлення: гума, метал;
 • тип поверхні / структури: армована, має підвищену міцність.

Окремі моделі рукавів можуть додатково комплектуватися фільтрувальними пристроями або зворотним клапаном. Немає необхідності купувати посилені поливальні шланги для дренажних насосів через відсутність високих навантажень. Якщо дотримуватися рекомендованих виробником правил експлуатації, то поливальні рукава прослужать мінімум 10 років.

Важливість армування і гофрування фекальних шлангів

На окрему увагу заслуговує армований шланг для відкачування каналізації, виготовлений з підсилювальним шаром з поліестерових волокон. Це надміцний матеріал, що характеризується тривалим терміном служби і високою зносостійкістю. Технічні характеристики армованих рукавів:

 • робочий тиск: 8—25 атм .;
 • внутрішній діаметр: 7—32 мм;
 • радіус вигинів: 10—40 см;
 • товщина стінок: 2.5—4.5 мм.

Різновидом армованих шлангів є гофровані рукави, які мають додатковий спіралеподібний шар з окремими сегментами витків. Такі вироби не дуже практичні, але недорогі та еластичні. Розрізняють важку, середню і легку гофру. Для поливання рекомендується використовувати дренажні рукави з легкої гофри, а для всмоктування фекальних мас оптимальним варіантом стануть міцніші шланги із середньою або важкою гофрою.

Купити шланг для фекального насоса в Києві ви можете в інтернет-магазині skvagina.com.ua. Ми безпосередньо співпрацюємо з перевіреними вітчизняними та світовими виробниками, тому пропонуємо якісні та надійні дренажні шланги з офіційною гарантією. Завдяки клієнтоорієнтованій політиці у нас найбільш доступні ціни на товари. Для покупців доступна оперативна і недорога доставка фекальних рукавів в усі міста України.

Ціни на Рукав для дренажно-фекальних насосів

Товар Ціна
Рукав для дренажно-фекальних (каналізаційних) насосів 1" (25мм), синій, 2атм 16.0 грн
Рукав для дренажно-фекальних (каналізаційних) насосів 2" (50мм), синій, 2атм 28.0 грн
Рукав для дренажно-фекальних (каналізаційних) насосів, 100м, 1"(25мм), синій, 2атм 1380.0 грн
Рукав для дренажно-фекальних (каналізаційних) насосів, 100м, 2"(50мм), синій, 2атм 2500.0 грн
Рукав пожежний (полотно), 20м, 2" (50мм), білий, 8 атм 718.0 грн
Часті питання про Рукав для дренажно-фекальних насосів

Вартість товарів з цієї категорії за одиницю без урахування доставки

 • від 16 грн за найдешевий товар
 • до 2500 грн за найдорожчий товар