close

Гравійне обсипання

Гравійне обсипання, Кварцовий пісок фракційний (2-6) митий
Товари для буровиків
gal В наявності

120.0 грн

Фасування: Мішок
Вага, кг: 20
Фракція: 2-6

Якщо ви маєте намір копати колодязь, бурити свердловину, то обов’язково приділіть увагу вибору фільтрації води. Звісно, відмінним варіантом може стати установка спеціальних фільтрів, але їхній час експлуатації недовгий. У складі води є важкі метали і солі, які дуже швидко виводять із ладу різні прилади. Тоді варто придбати кварцовий пісок. Він швидко осідає на дно і не вимивається.

ЗАСТОСУВАННЯ ГРАВІЙНОГО ОБСИПАННЯ

Його використовують як додаткове обсипання для поліпропіленового або нержавілого фільтра води в свердловинах, колодязях. Якщо ви для буріння свердловини використовуєте обсадні труби діаметром 125 мм, то достатньо буде трьох мішків (по 20 кг у кожному) кварцового піску, щоб обсипати водозабірні фільтри і тим самим створити додатковий фільтрувальний бар’єр. Пісок кварцовий — фракційний. Вибирайте найбільш відповідну фракцію піску. У нас можна вибрати фракцію піску від 1.5 до 6 міліметрів.

ВИКОРИСТАННЯ ГРАВІЙНОГО ОБСИПАННЯ:

  • водоочисний елемент у свердловинах, колодязях; ·
  • як наповнювач в акваріуми; ·
  • як декоративна штукатурка; ·
  • під час виробництва піскоструминної роботи; ·
  • у ландшафтному дизайні.

В Україні кварцовий пісок можна купити за доступною ціною. Товар фасований у мішки, по 25 кг. Пісок уже очищений і готовий до використання. Замовити у нас товар можна в необмеженій кількості. Вартість доставки залежить від перевізника. Погодження про надання до нас на сервіс. Наші оператори допоможуть вам оформити замовлення товарів для буровиків, проконсультують.

Ціни на Гравійне обсипання

Товар Ціна
Гравійне обсипання, Кварцовий пісок фракційний (2-6) митий 120.0 грн
Часті питання про Гравійне обсипання

ТОП-5 популярних товарів з цієї категорії:

Вартість товарів з цієї категорії за одиницю без урахування доставки

  • від 120 грн за найдешевий товар
  • до 120 грн за найдорожчий товар