close

Труба для теплої підлоги Heat Floor Pipe
Діаметр, мм: 16
Матеріал: PE-RT
Країна виробник: Словаччина

Однозначно кожен з нас погодиться, що ходити взимку по холодній плитці у ванній, коридорі, кухні - не особливо приємно. Є два варіанти, як вирішити питання такого дискомфорту: перший - одягнути капці, шкарпетки - скільки тієї зими, другий - встановити підлогу, яка весь сезон буде радувати приємним теплом. Як? Все просто - кидаєте під плитку труби для теплої підлоги і раз і назавжди забуваєте не тільки про капці, а й реально економите на протязі всього опалювального сезону. Для тих хто зацікавився, представляємо інформацію про технологію функціонування теплої водяної підлоги, її переваги, недоліки, ціну, специфіку укладання труб і т.д.

Що собою представляють труби для теплої водяної підлоги?

По суті таке обладнання - невід'ємна частина опалювальної системи, яке нагріває приміщення теплим повітрям "від низу до верху". Труби бувають таких типів:

  • металопластикові. Досить гнучкі, легкі, прийнятні за вартістю, однак мають не сильно тривалий термін експлуатації - до 20 років.
  • мідні. Максимально дорогі, важкі, проблемно транспортуються, фактично не користуються попитом.
  • із зшитого поліетилену. Найпрогресивніші, довговічні, екологічні, витримують робочу температуру до 95 С, робочий тиск до 10 бар. Мають різний розмір бухт (200, 400, 600 м.). Важливо, що такі труби безшумні при роботі системи, стійкі до деформації при розмерзанні системи, мають високу тепловіддачу. Максимальний термін служби - 50 років. Мають такі варіанти: Pex-a - 85-ти відсотковий хімічний спосіб зшивання пероксидом, володіють ефектом пам'яті форми; Pex-b - 75-ти відсотковий хімічний спосіб зшивання, так званий силановий, мають обмежену пластичність; Pex-c - 78-ти відсоткове фізичне зшивання за допомогою обробки жорсткими рентгенівськими променями, обмежені в гнучкості.

Особливості укладання

Якщо ви вирішили самостійно зайнятися облаштуванням підлог з підігрівом - не забудьте про такі правила:

  1. трубу найкраще укладати у вигляді "равлики". Це буде технічно правильно: за такої умови забезпечується максимальне теплорозподілення по всій площі приміщення, мінімізуються гідравлічні втрати. Можна звичайно віддати перевагу варіанту у вигляді "змійки", але як правило такий варіант має такий істотний недолік як нерівномірність розподілу тепла (ближче до входу гарячого теплоносія температура буде вище а до виходу - на порядок нижче. Навіть до 10 градусів).
  2. "Крайова зона" повинна бути не менше 1 метра від несучих стін і укладатися більш щільним відступом (з метою дотримання рівномірності розподілу тепла по приміщенню, уникнення проблем з запотівання шибок (якщо в приміщенні такі є)). Оптимальний відступ від інших стін - 150 мм.
  3. щільність укладання повинна бути такою, щоб тепловіддача була максимально логічною. Чим щільніше розкладений обігрівальний елемент тим вище тепловий потік.
  4. Щільність укладання обігрівального елементу - 100-300 мм. Менше або більше цих встановлених меж веде, як правило, до неефективності обігрівального процесу.
  5. Довжина всієї петлі не повинна перевищувати 100-та метрів (в разі використання 16-ї труби) і 200-та метрів (якщо використовується 20-а труба). Тобто якщо приміщення великої квадратури, найкраще взяти 2-3-4 петлі, а не використовувати одну 300-400-т метрову.

Розрахунок витрат поліетиленових труб для теплої підлоги

Для зручності підрахунку (скільки вам знадобиться матеріалу для обладнання підлог з підігрівом) скористайтеся наступним простим калькулятором, де в лівій колонці позначений крок укладання, а в правій витратність матеріалу на 1 м2. Зверніть увагу, що оптимальніше за все розкладати майбутній теплоносій відступом 150-200 мм., Плюс до отриманих даних обов'язково додавайте 6-10 метрів для підвідної ділянки (від колекторної шафи до самого приміщення).

крок   -   витрата

  • 100мм - 10м
  • 150мм - 6,7м
  • 200мм - 5м
  • 250мм - 4м
  • 300мм - 3,4м

Де купити все для підлоги з підігрівом

Всі необхідні елементи для облаштування підлоги з підігрівом ви знайдете на сайті skvagina.com.ua. Зайшовши на сторінку "опалення" ви можете ознайомитись з такими товарами як шафи для колекторів, циркуляційні насоси, колектори, труби для теплої підлоги, розширювальні баки. Всі ціни вказані за складською вартістю, тому напевно найнижчі для Києва, Харкова. Звертаємо вашу увагу, що практично всі товари представлені для опалення - провідних закордонних фірм-виробників (польські, німецькі, італійські, турецькі, канадські). Так, наприклад, в асортименті труб skvagina.com.ua. є:

  1. Formul.Турецька, дуже гнучка, із зшитого поліетилену PEX-A, помаранчева, 16-ти мм. (Максимальний робочий тиск 10 бар.);;
  2. Krakow.Польська, безшумна, із зшитого п'ятишарового поліетилену, кольору gold, 16-ти мм.;
  3. Urberg.Німецька, довговічна, із зшитого тришарового поліетилену, зелена, 16-ти мм.;
  4. Unidelta,Rosso-Therm.Італійська, з високими показниками тепловіддачі, із зшитого трьох/п'ятишарового поліетилену, червона, 16-ти мм.;
  5. Kraus.Канадська, стійка до деформації, із зшитого п'ятишарового поліетилену, кольору срібло, 16-ти мм.

Дещо про skvagina.com.ua

Skvagina.com.ua інтернет-магазин, що має склади в Києві, Харкові. Ми здійснюємо відправки товарів по всій Україні. За відгуками покупців, є надійним партнером для будь-якого роздрібного, оптового покупця. Skvagina.com.ua вчасно здійснює всі види відправок, піклується про якість всієї пропонованої продукції. Розрахунок за куповану продукції може бути здійснений будь-яким зручним для клієнта чином: передоплата на карту, накладений платіж (після отримання товару на пошті).

Ціни на

Товар Ціна
Труба для теплої підлоги Heat Floor Pipe 11.8 грн
Часті питання про

ТОП-5 популярних товарів з цієї категорії:

Вартість товарів з цієї категорії за одиницю без урахування доставки

  • від 10 грн за найдешевий товар
  • до 31200 грн за найдорожчий товар