close

Розширювальні баки 50 л

Розширювальний бак Aquasystem VRV 50 л (вертикальний, фланець 145)
Об'єм, л: 50
Форма: Підлоговий вертикальний
Країна виробник: Італія
Розширювальний бак Imera RV 50 л (вертикальний)
Об'єм, л: 50
Форма: Підлоговий вертикальний
Країна виробник: Італія
Розширювальний бак Aquasystem VR 50 л (без ніжок, фланець 145, циліндричний)
Об'єм, л: 50
Форма: Навісний вертикальний
Країна виробник: Італія

Розширювальний бак на 50 літрів

У сучасних системах опалення, холодного та гарячого водопостачання часто використовують розширювальні баки для води на 50 л. Вони є ємністю мембранного типу, які забезпечують вирівнювання внутрішнього тиску в трубопровідному контурі. Це дуже важливо при розширенні або стисканні води через нагрівання або остигання, а також при витіканні або зниженні рівня рідини в гідроакумуляторі.

Призначення пристроїв

Окрім стабільного тиску в трубопроводі, мембранний розширювальний бак для водопостачання на 50 літрів виконує такі завдання:

  • захист труб від руйнування завдяки запобіганню гідравлічних ударів;
  • захист системи від передчасного зносу;
  • забезпечення невеликого запасу води, яку можна використовувати у будь-яких точках огорожі.

Регулювання тиску та об'єму теплового носія, а також компенсування змін його кількості здійснюється завдяки стаціонарній або змінній діафрагмі, що розташовується всередині бака. Завдяки унікальній герметичній внутрішній конструкції мембранні гідроакумулятори запобігають забрудненню води, сприяють захисту від теплових втрат, збільшенню ресурсу опалювального котла. Конструкція виробів відповідає санітарно-гігієнічним нормам, при цьому ефективно виконує свої завдання незалежно від хімічного складу води.

Конструкційні особливості розширювальних баків

Для виготовлення корпусу мембранних баків об'ємом 50 літрів використовують спеціальну вуглецеву сталь, а зовні поверхня виробів покривається захисною фарбою. Внутрішню мембрану виготовляють із синтетичного етилену/пропіленової еластичної гуми EPDM, яка розрахована на постійний контакт із питною водою. Простір від корпусу та зовнішньої поверхні мембрани накачений повітрям.

У процесі нагрівання теплоносія відбувається його розширення, через що мембрана розтягується, а у разі охолодження вода видавлюється з внутрішньої камери. Розширювальні баки на 50 л розраховані на температуру теплоносія від -10 до +120 ° С при створенні внутрішнього тиску від 1.5 до 3 бар. Для під'єднання пристрій виконується з патрубком, що має різьбове (або фланцеве) з'єднання з нержавіючої сталі 1/2, 3/4 або 1 дюйм. Мембранні баки виготовляють і у вертикальному, і в горизонтальному варіантах.

Головні переваги пристроїв

Розширювальний бак для опалення на 50 л характеризується такими перевагами:

  • відсутність ймовірності попадання повітря в теплоносій, що захищає внутрішню камеру та металеві труби від корозії;
  • завдяки використанню гідроакумулятора в системі водопостачання забезпечується скорочення кількості пусків насосної станції, що продовжує термін її служби;
  • синтетичний каучук EPDM стійкий до високої температури та хімічних впливів, при цьому матеріал витримує до 100 тисяч циклів динамічної зміни форми.

Купити розширювальні баки для ГВП та опалення на 50 літрів у Києві можна в інтернет-магазині skvagina.com.ua. Ми налагодили пряму співпрацю з різними виробниками та грамотно продуману цінову політику, тому пропонуємо широкий асортимент якісних мембранних ємностей за найбільш демократичними цінами зі зручною та оперативною доставкою до будь-якого міста України.

Ціни на Розширювальні баки 50 л

Товар Ціна
Розширювальний бак Aquasystem VRV 50 л (вертикальний, фланець 145) 872.0 грн
Розширювальний бак Imera RV 50 л (вертикальний) 1917.0 грн
Розширювальний бак Aquasystem VR 50 л (без ніжок, фланець 145, циліндричний) 0.0 грн
Часті питання про Розширювальні баки 50 л

Вартість товарів з цієї категорії за одиницю без урахування доставки

  • від 409 грн за найдешевий товар
  • до 16300 грн за найдорожчий товар