У сучасному світі сітка нержавіюча ткана набула широкої популярності, оскільки її можна застосувати не тільки в промислових цілях і сільському господарстві, а й у харчовій індустрії, а також для особистих та побутових потреб. Завдяки нержавіючій сталі, матеріалу з якого виробляється сітка, вона отримала ряд переваг у порівнянні з продукцією з інших металів – звичайної та кольорової сталі, а саме:
В інтернет-магазині «Скважина» ткана нержавіюча сітка, яка ще добре відома як фільтрова сітка, представлена в декількох моделях. Це один із видів, який широко застосовується при виготовленні фільтрів для свердловини на пластиковій обсадній трубі нПВХ. Варто звернути увагу на її конструкцію, що є хрестовим переплетенням дротів одного діаметра, які утворюють форму правильного квадрата. В даному випадку, саме діаметр заданого сталевого дроту визначає розмір квадратного осередку у світлі (мм), а також ступінь щільності полотна.
Нержавіюча ткана сітка застосовується у різних сферах діяльності. Серед найбільш поширених варіантів її використання можна назвати такі:
Відповідно до ГОСТ 3826-82 ткані сітки поділяються на дві групи. До першої групи відносяться сітки з найбільш точними розмірами осередків. Вони застосовуються для просіювання сипучих речовин у випадках, коли необхідно забезпечити точний склад матеріалу за розміром гранул. Для таких осередків допускається відхилення від номінального розміру не більше 15–25%. До другої групи відносять сітки, де точність менш важлива. Вони використовуються для розсіву сипучих матеріалів, армування, теплоізоляції, у побуті. У цій групі допускається відхилення розмірів осередків від номінальних до 40%.
У магазині представлені моделі: 0,2*0,12, 0,2*0,13, 0,25*0,16, 0,3*0,2.
Основне різницю між цими видами полягає у способі плетіння. Для тканих застосовується традиційне полотняне плетіння, у якому схрещуються металеві прути одного діаметра. Така сітка зовні нагадує медичну марлю.
Для виготовлення галунних сіток застосовується плетіння саржевого типу, при якому з основою переплітаються дві сталеві нитки. В результаті виходить щільне світлонепроникне полотно. Якщо порівнювати переваги обох різновидів, їх можна звести до таких пунктів.Ткані сітки:
Однак фільтр із тканої сітки слід акуратно опускати на глибину, оскільки гостре каміння, тверді породи або коріння дерев може пошкодити його.
Галунні сітки:
Але при цьому галунну сітку важче різати, згинати та кріпити до труби. До того ж і коштує вона дорожче.
Як ми вже згадували, сітка ткана нержавіюча, як і галунного плетіння, застосовується в буровій справі для виготовлення свердловинних фільтрів на воду. Виготовлення фільтра з нержавіючої сіткою відбувається шляхом намотування полотна на обсадні труби (заводське або саморобне намотування), опускання фільтрової труби в свердловину першою по колоні і, кінцевий етап - це фільтрація води, що надходить з надр землі, яка за допомогою глибинного насоса буде подаватися споживачеві. /p>
Якщо порівнювати сітку нержавіючу тканого та галунного плетіння за ефективністю та продуктивністю фільтрації води зі свердловини, то споживач цієї відмінності не особливо помітить, оскільки правильний вибір моделі та якість самого дроту з нержавіючої сталі – це найголовніший критерій, на який варто орієнтуватися. Проте собівартість самого фільтра з тканою сіткою буде набагато меншою, ніж з галунною, що вплине на ціну готового продукту.
Розглядаючи ткану сітку як полотно для виготовлення фільтрів, варто згадати її технічні характеристики:
Застосування такої металевої сітки при виготовленні фільтра для свердловини забезпечує довговічність функціонування самої свердловини, а також якість питної води. Варто зазначити, що вона не вимагає будь-якої додаткової захисної обробки або покриття спеціальними розчинами перед тим, як фільтр опуститься у воду і через нього почне проходити вода.
Сітка, яку ви збираєтеся придбати, повинна виготовлятись на сертифікованому виробництві з чітким дотриманням усіх технологій та контролем якості готового продукту. Наприклад, вся сітка, що пропонується в інтернет-магазині «Скважина», сертифікована у системі УкрСЕПРО.
Зверніть увагу на те, щоб дріт у сітці був правильно переплетений, а пропуски були відсутні. При цьому ткацькі дефекти у вигляді петель або скручування допускаються ГОСТом. Проте їх кількість має бути не більше двох штук на квадратний метр. До кожного рулону сітки повинен кріпитися ярлик, на якому вказується назва підприємства-виробника, ширина та довжина сітки.
Купити нержавіючу ткану сітку ви можете у нашому інтернет-магазині, якщо ви знаходитесь, наприклад, у Києві, Львові чи Дніпрі, оформивши заявку на сайті або зателефонувавши, а також зі складу у місті Харків та Київ. Ціна та наявність товару завжди актуальні.
Товар | Ціна |
---|---|
Сітка нержавіюча ткана 0,16х0,12 | 340.0 грн |
Сітка нержавіюча сталь ткана 0,25х0,16 | 380.0 грн |
Сітка нержавіюча ткана 0,3х0,2 | 450.0 грн |
Сітка нержавіюча сталь ткана 0,2х0,13 | 380.0 грн |
ТОП-5 популярних товарів з цієї категорії:
Вартість товарів з цієї категорії за одиницю без урахування доставки