close

Мотопомпи для брудної води

Мотопомпа для брудної води – 6.5л.с. Hmax 29м Qmax 60м³/год (4-х тактний) для брудної води LEO (772517)
Тип палива: Бензин
Максимальний напір, м: 29
Максимальна продуктивність, л.хвл: 1000
Мотопомпа для брудної води – 6.5л.с. Hmax 28м Qmax 50м³/год (4-х тактний) AQUATICA (772537)
Тип палива: Бензин
Максимальний напір, м: 28
Максимальна продуктивність, л.хвл: 1150

Мотопомпа для брудної води — агрегат для перекачування різних за складом та в'язкістю рідин. Подібні пристрої особливо популярні серед власників приватних будинків, дач, також вони активно використовуються у комунальному та сільському господарстві. Основними елементами пристрою є насос і двигун від їх характеристик залежать граничні можливості установки. Оскільки транспортування забрудненої рідини потребує значної потужності, більшість моделей оснащені чотиритактними силовими блоками.

Сфера застосування

Мотопомпи для брудної води невибагливі в експлуатації, універсальні, тому підходять для вирішення цілого ряду завдань.

 • Осушення підвалів, котлованів, дренажів, траншей.
 • Злив штучних водойм.
 • Отка септиків, вигрібних ям.
 • Прочистка свердловин та колодязів.
 • Полив ділянки з відкритих водойм.

Як підібрати мотопомпу для брудної води

Щоб модуль радував продуктивністю та тривалим терміном експлуатації, при покупці слід звернути увагу на кілька основних характеристик.

 • Тип насосу. Якщо планується перекачувати рідину з помірною кількістю завислих частинок, оптимальним варіантом стане модель відцентрового типу. Для в'язкого середовища або за наявності великих включень рекомендується купити мотопомпу для брудної води з мембранним насосом.
 • Продуктивність. Рекомендується вибирати моделі, здатні перекачувати щонайменше 6 л/с. Вони забезпечать швидке транспортування в'язких рідин.
 • Натиск. Установки такого типу здатні видавати струмінь рідини до 80-90 м по вертикалі. Відповідно, при горизонтальному перекачуванні цей показник можна множити на 10, щоб отримати уявлення про реальні можливості моделі.
 • Глибина всмоктування. Дуже важливий показник, оскільки помпа для брудної води зазвичай забирає рідину з різних поглиблень, чи то септик, чи то підвал. Проконтролюйте, щоб характеристики пристрою відповідали реальним потребам або, краще, були трохи вищими.
 • Діаметр підключення. Чим більш в'язку рідину передбачається транспортувати, тим ширше має бути патрубок агрегату. В іншому випадку можливі засмічення труби та камери, що перекачує.

Додатковою перевагою буде наявність керамічних сальників, робочого колеса високої міцності (наприклад, чавуну), розбірного насоса. Через використання двигунів підвищеної потужності такі установки зазвичай мають вагу понад 30 кг. Для зручності транспортування можна вибрати модель, до рами якої прикріплені колеса та зручна ручка. Якщо ж часто переставляти пристрій не планується, зручнішим варіантом буде класична модифікація.

Переваги агрегатів

 • Помпа для відкачування брудної води має кілька переваг, які роблять її покупку особливо вигідним рішенням.
 • Функціональність. Установки підходять для регулярного використання будинку, у сільському та міському господарстві, на виробництві. Завдяки міцній крильчатці насосу не страшні пісок, каміння (до 20–40 мм), волокнисті включення.
 • Автономність. Більшість моделей оснащені двигуном внутрішнього згоряння, що робить їх незалежними від електромережі. Це особливо зручно, якщо пристрій встановлений далеко від найближчої розетки або доступ до електрики відсутній повністю.
 • Зручність. Навчитися користуватися таким агрегатом дуже просто, а на обслуговування не витрачати багато часу.

На нашому сайті легко підібрати та купити помпу для брудної води від надійного виробника за привабливою ціною, а також почитати відгуки інших клієнтів. При необхідності співробітник інтернет-магазину допоможе визначитися з оптимальною моделлю.

Ціни на Мотопомпи для брудної води

Товар Ціна
Мотопомпа для брудної води – 6.5л.с. Hmax 29м Qmax 60м³/год (4-х тактний) для брудної води LEO (772517) 23377.0 грн
Мотопомпа для брудної води – 6.5л.с. Hmax 28м Qmax 50м³/год (4-х тактний) AQUATICA (772537) 17075.0 грн
Часті питання про Мотопомпи для брудної води

Вартість товарів з цієї категорії за одиницю без урахування доставки

 • від 9654 грн за найдешевий товар
 • до 23377 грн за найдорожчий товар