close

Насосна станція Vodomet JS 100/24; 1,1 кВт; h:45 м; 50 л/хв
Потужність, кВт: 1.1
Продуктивність, л.хвл: 60
Напір, м: 45
Станція 0.75кВт Hmax 40м Qmax 80л/хв (самовсмоктуючий насос) 24л Україна
Потужність, кВт: 0.75
Продуктивність, л.хвл: 80
Напір, м: 40
Насосна станція Delta JET 100 A(a); 1.1кВт; h=50м, 60л/хв (короткий)
Потужність, кВт: 1.1
Продуктивність, л.хвл: 60
Напір, м: 50
Станція 0.75кВт Hmax 45м Qmax 55л/хв (самовсмоктувальний насос) 24л Україна
Потужність, кВт: 0.75
Продуктивність, л.хвл: 55
Напір, м: 45
Насосна станція Delta JET 100; 1.1кВт; h=50м, 60л/хв (довгий)
Потужність, кВт: 1.1
Продуктивність, л.хвл: 60
Напір, м: 50
Станція 1.1кВт Hmax 45м Qmax 85л/хв (самовсмоктувальний насос) 24л Україна
Потужність, кВт: 1.1
Продуктивність, л.хвл: 85
Напір, м: 45
Насосна станція Delta JY 1000/24; 1.1кВт; h=50м, 60л/хв (нерж)
Потужність, кВт: 1.1
Продуктивність, л.хвл: 60
Напір, м: 50
Станція 1.1кВт Hmax 48м Qmax 60л/хв (самовсмоктуючий насос нерж) 24л Україна
Потужність, кВт: 1.1
Продуктивність, л.хвл: 60
Напір, м: 48
Насосна станція Delta PKM 60; 0.37кВт; h=35м, 35л/хв
Потужність, кВт: 0.37
Продуктивність, л.хвл: 35
Напір, м: 35
Станція 1.1кВт Hmax 50м Qmax 65л/хв (самовсмоктувальний насос) 24л Україна
Потужність, кВт: 1.1
Продуктивність, л.хвл: 65
Напір, м: 50
Насосна станція Delta PKSM 60; 0.37кВт; h=35м, 35л/хв; бак 2л
Потужність, кВт: 0.37
Продуктивність, л.хвл: 35
Напір, м: 35
Насосна станція Euroaqua JET 100 A(a); 1.1кВт; h=50хв, 60л/м (короткий)
Потужність, кВт: 1.1
Продуктивність, л.хвл: 60
Напір, м: 50
Насосна станція Euroaqua JET 100 A; 1.1кВт; h=50м, 60л/хв (довгий)
Потужність, кВт: 1.1
Продуктивність, л.хвл: 60
Напір, м: 50
Насосна станція Euroaqua JET 40; 0.55кВт; h=40м, 43л/хв
Потужність, кВт: 0.55
Продуктивність, л.хвл: 43
Напір, м: 40
Насосна станція Euroaqua JY 1000/24; 1.1кВт; h=50м, 60л/хв (нерж)
Потужність, кВт: 1.1
Продуктивність, л.хвл: 60
Напір, м: 50

Насосна станція - це обладнання, покликане перекачувати підземні води з глибини до 8 метрів (з колодязя, свердловини). Насосні станції застосовуються для водопостачання приватних будинків (для свердловини або колодязя), підтримки тиску в системі, а також для поливу та зрошення.

При виборі необхідно враховувати параметри:

  • необхідні продуктивність та натиск;
  • втрати тиску;
  • висоту всмоктування;
  • відстань, на яку необхідно перекачувати воду;
  • не слід забувати, що при включенні автоматичної станції водопостачання рівень води падає на величину від 3 до 5м.

Якщо ви плануєте купити станцію водопостачання або отримати консультацію щодо її вибору, зверніться до нашого менеджера. Здійснюємо відправку транспортними компаніями: Нова пошта, Автолюкс, Делівері. Для оптових та постійних клієнтів спеціальні умови співпраці!

Як вирішити задачу забезпечення приватного будинку або присадибної ділянки водою, якщо немає центрального водопостачання? Це питання виникає щоразу, коли власники заміських будинків облаштовують своє житло та намагаються досягти комфортних умов проживання чи забезпечити елементарні побутові зручності. Якщо на вашій ділянці вже пробурена свердловина або викопана криниця, то вам необхідно купити насосну станцію для води, яку можна встановити в приямці при свердловині, а також у приміщенні, або занурювальний насос, що опускається в обсадну трубу.

Насосні станції не єдине обладнання для перекачування води з-під землі та доставки її до точок водозабору. Це завдання виконує занурювальний насос. У чому різниця між пристроями та який із них вибрати?

Занурювальний (глибинний насос) використовують у таких умовах:

  • глибина підземних вод перевищує 8 метрів;
  • рівень води непостійний: коливається відповідно до погодних умов, сезонності;
  • споживання води перевищує 24 літри на добу – стандартний об'єм бака, яким оснащені насосні станції. До занурювального насоса можна підключити гідроакумулятор на 50, 100, 300 літрів.

Водонасосні станції підходять:

  • для свердловин завглибшки до 8 метрів. Устаткування оснащене поверхневим насосом, тому потужність обмежена. Це критична глибина, що вже на ній можуть виникати проблеми. Насос постійно працюватиме на максимумі можливостей, що призведе до перебоїв у водопостачанні та швидкому зносі обладнання;
  • якщо ви шукаєте компактне мобільне обладнання. Насосні станції можна відключати від мережі та переміщати з місця на місце;
  • для тих, хто шукає готового рішення. Водонасосна станція – повний комплект обладнання, готовий для встановлення. На відміну від занурювальних насосів, для станції не потрібно купувати додаткові пристрої та окремо їх монтувати.

Переваги насосної станції перед занурювальним насосом – компактність та мобільність. Станції не займають багато місця, їх можна пересувати. Вони закачують воду із свердловин невеликого діаметру, куди глибинний насос не пройде.

Термін служби насоса збільшується завдяки накопиченню води в гідроакумуляторі та зменшенню кількості включень/вимкнень.

Недоліки насосних станцій

Є у водонасосних станцій і ряд мінусів, які обмежують або унеможливлюють їх встановлення в певних умовах. Вони дуже галасливі, внаслідок чого для них необхідно облаштовувати окреме приміщення із звукоізоляцією. Також це приміщення має опалюватися взимку, адже за мінусових температур вода в системі замерзне.

Насосна система вимагає спостереження: важливо контролювати тиск та роботу автоматики. Оптимальна робота системи можлива за глибини свердловини до 8 метрів.

Що входить до комплектації насосної станції

Водонасосні станції можуть незначно відрізнятися набором елементів, що входять до заводської комплектації. Але є базові складові, які є основою будь-якої насосної станції:

  • Гідроакумулятор для накопичення води, що перекачується насосом зі свердловини. Завдяки цьому баку-накопичувачу знижується навантаження на насос і створюється запас води у разі непередбачених ситуацій. Між мембраною та стінками бака знаходиться повітря (передзакачування якого виконується на виробництві), так що метал та гума не стикаються. Баки для водонасосних систем випускають об'ємом 24 та 50 літрів.
  • Самовсмоктуючий насос - апарат, що перекачує воду зі свердловини в гідроакумулятор, звідки рідина потрапляє у водопровідну систему.
  • Шланг - комплектуюча, яка з'єднує гідроакумуляторний бак з насосом і має антивібраційний ефект. Як правило, він складається з гумового рукава у металевій обмотці. Завдяки такій будові знижується рівень вібрації та шуму під час роботи системи.
  • Автоматика: манометр – прилад для вимірювання тиску води на виході із насосної станції; реле тиску - пристрій, який залежно від показників тиску забезпечує своєчасний запуск та відключення насоса.

Насосна станція комплектується одним із двох видів насосів: відцентровим або вихровим . Перші відкачують чисту або з невеликими домішками воду із глибини до 8 метрів. Вони можуть працювати, навіть якщо в системі з'являються пробки або бульбашки повітря з атмосфери. Виготовляють відцентрові моделі з чавуну чи нержавіючої сталі.

Двигун вихрових насосів меншої потужності, а відповідно, їхня продуктивність трохи слабша, ніж у відцентрових. Але вони мають перевагу — вони створюють великий тиск води при невеликих енерговитратах. Вони компактніші, споживають менше електроенергії. Але таке обладнання чутливе до влучення в нього твердих частинок, що призводить до швидкого зносу насоса. Рівень ККД невисокий – 45%. Тому вихрові пристрої не випускають великої потужності: від 0,11 до 0,75 кВт, а натиск - від 23 до 70 метрів.

Як працює водонасосна станція

Виходячи з будови та назви водонасосної системи, може здатися, що головний елемент, що забезпечує функціонування установки, - насос. Однак ключова комплектуюча, яка керує роботою обладнання, – реле. Воно визначає межі тиску в гідроакумуляторі. І коли максимальне або мінімальне значення досягнуто, реле дає команду насосу для запуску або вимкнення.

Отримавши сигнал від реле, насос починає закачувати воду в бак-накопичувач. Гумова мембрана всередині гідроакумулятора ділить його на дві частини: одна для повітря, інша для води. Коли вода починає заповнювати колбу, тиск повітря збільшується.

Після досягнення граничного рівня тиску реле дає команду відключення. Коли починається відбір води із гідроакумулятора, тиск повітря поступово падає. Реле фіксує мінімальне значення цього показника та запускає насос знову.

Щоб станція для води не працювала вхолосту, деякі моделі водонасосних станцій мають спеціальну систему захисту. Якщо у всмоктувальний трубопровід не надходить вода, спеціальний датчик сигналізує про цю систему, яка відключає насос. Через 15-45 хвилин (залежно від заданого періоду) обладнання запускається знову.

Якщо вода в патрубку, що всмоктує, так і не з'явиться, система повністю відключиться. Запустити її знову вийде лише вручну.

Вибір насосної станції

Перед тим, як купити насосну станцію, необхідно вивчити паспорт свердловини. Після буріння документ видається власникам дільниці, де проводились роботи. У паспорті прописані такі характеристики:

  • глибина;
  • рівень рідини: статичний та динамічний.

Ці показники свідчать про продуктивність свердловини. Відповідно до них розраховується потужність насоса або робиться висновок про недоцільність використання водонасосної станції. Якщо при глибині свердловини 4-6 метрів вона не може видати об'єм води 1,7 м3/год, то варто задуматися про глибше буріння до інших водоносних шарів. Потрібно буде придбати станцію з ежекторним насосом або віддати перевагу глибинному обладнанню.

Визначивши продуктивність джерела, можна вибирати насос, потужність якого повинна бути трохи нижче цієї продуктивності. Сім'ю із 4 осіб добовою потребою у воді забезпечить станція продуктивністю 4 м³/год, із напором 50 метрів. Оптимальний об'єм бака-накопичувача – 24 літри.

Насос для станції водопостачання можна вибрати трьох типів: без ежектора, з вбудованим або виносним ежектором. Устаткування без ежектора споживає менше енергії, воно легке, не таке галасливе та дороге, як моделі з ежектором. Оптимально працює при глибині свердловини 4-6 метрів.

Для глибоких шахт (від 9 до 45 метрів) необхідно придбати модель з ежектором. Недоліки такого обладнання — ціна і шум, який він виробляє. У зв'язку з останньою особливістю встановлювати такий насос можна тільки в окремих будівлях, що не примикають до житлових об'єктів. Ще один варіант монтажу - кесони, приямки біля свердловини або колодязя, розташовані також на відстані від житлових приміщень.

Насос із виносним ежектором вирішить проблему відсутності окремого приміщення чи кесона. Окремий всмоктуючий блок опускається безпосередньо в свердловину або криницю, що знижує рівень шуму від роботи установки. Недолік такого обладнання – чутливість до забруднень, тому його потрібно захистити від піску та мулу.

Ще одна складова насосної станції, яка потребує особливої уваги при виборі обладнання, - накопичувальний бак. Побутові потреби сім'ї із 4 осіб забезпечить гідроакумулятор на 24 літри. Якщо ділянці, наприклад, є присадибне господарство, варто віддати перевагу бак об'ємом 50 літрів. Якщо в будинку бувають перебої з електроенергією, рекомендується вибрати гідроакумулятор більшого обсягу - так у господарстві буде запас води до усунення несправностей.

Головне у виборі бака-накопичувача - віддати перевагу новій моделі, з гумовою мембраною. Гідроакумулятори старого зразка рідко, але зустрічаються на ринку. Вони коштують недорого, але дуже ненадійні в експлуатації. Вони відсутні гумова груша, а рівень тиску вимірюється поплавцями, які подають на контролер вкрай неточну інформацію. Такі ємності негерметичні. Їх складно монтувати: вони вимагають установки вище за всі точки відбору води, щоб забезпечити необхідний натиск. Найчастіше таким місцем вибирається горище, але якщо поплавці вийдуть з ладу, затоплення будинку не уникнути.

Купуючи станцію для подачі води, не варто економити на автоматиці. Керуюча електроніка, запобіжні датчики, блокування від сухого ходу, захист від перегріву - все це забезпечить злагоджене функціонування всіх елементів системи та застрахує станцію від поломок, перевантажень та збоїв у роботі.

Визначитись з моделлю насосної станції та її комплектацією допоможуть фахівці інтернет-магазину «Свердловина». У нас ви зможете підібрати установку більш ніж із 30 моделей імпортного виробництва (Італія, Китай). У нашому магазині представлені водонасосні станції різних технічних характеристик: напором від 30 до 60 метрів, потужністю від 05 до 1,5 кВт, продуктивністю від 40 до понад 90 літрів за хвилину.

Магазин «Свердловина» реалізує продукцію за привабливою ціною. Ми не чергові посередники у довгому ланцюжку перекупників, а офіційний дилер вітчизняних та іноземних виробників. Також своїм покупцям ми гарантуємо транспортування товару Україною зі знижкою 15-40% завдяки договорам про доставку з компаніями «Делівері», «Нова пошта», «Автолюкс».

Ціни на

Товар Ціна
Насосна станція Vodomet JS 100/24; 1,1 кВт; h:45 м; 50 л/хв 3952.0 грн
Станція 0.75кВт Hmax 40м Qmax 80л/хв (самовсмоктуючий насос) 24л Україна 3259.0 грн
Насосна станція Delta JET 100 A(a); 1.1кВт; h=50м, 60л/хв (короткий) 2803.0 грн
Станція 0.75кВт Hmax 45м Qmax 55л/хв (самовсмоктувальний насос) 24л Україна 3239.0 грн
Насосна станція Delta JET 100; 1.1кВт; h=50м, 60л/хв (довгий) 2989.0 грн
Часті питання про

Вартість товарів з цієї категорії за одиницю без урахування доставки

  • від 1599 грн за найдешевий товар
  • до 10206 грн за найдорожчий товар